Adwokat Diana Wnęk, jest absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Przemyśl-Rzeszów. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa karnego pod kierunkiem prof. dr hab. Marka Mozgawy pt. „Pedofilia”.

Aplikację adwokacką odbyła pod patronatem adwokat Bogusławy Szybisz z Kancelarii Adwokackiej w Rzeszowie. Po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie złożyła egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Rzeszowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich o różnych specjalizacjach na terenie województwa podkarpackiego, m.in. w Rzeszowie, Kolbuszowej.

Kilka lat aktywnej działalności zawodowej zaowocowało podjęciem współpracy z wieloma kancelariami adwokackimi, radcowskimi, notarialnymi i komorniczymi na terenie całego kraju. W celu umożliwienia klientom Kancelarii łatwiejszego poradzenia sobie z problemami prawnymi, adwokat Diana Wnęk współpracuje ze specjalistami z innych dziedzin, jak np. rzeczoznawcy majątkowi, adwokaci kościelni czy tłumacze języków obcych.

Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe adwokata Diany Wnęk umożliwiają jej świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

W opinii klientów i współpracowników adwokat Diana Wnęk jest sumienna, skrupulatna oraz skoncentrowana na zaproponowaniu Klientom Kancelarii skutecznych rozwiązań, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Adwokat Diana Wnęk świadczy pomoc prawną na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa podkarpackiego.